Škola POCUS – školní rok 2019/2020


mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 01/09/2019 - 30/09/2019
Celý den

Místo konání
Olomouc


Vážení zájemci, je možno přihlašovat se do prvního ročníku Školy POCUS, který začneme v září kurzem Základy klinické sonografie a Základním kurzem a budeme pokračovat po dva roky dle programu. Přihlášením do školy se automaticky přihlásíte i na oba zmíněné kurzy (Základní kurz, kurz Základy klinické sonografie), kterými výuka začíná. Jejich přesné zářijové termíny budou zveřejněny na našich stránkách zde.

Škola Point-Of-Care UltraSonografie (POCUS) si klade za cíl výuku a získání základní erudice v bed-side sonografii dospělých. Cílem je vytvoření kvalitních základů dostačujících pro většinu klinických situací v denní praxi, ze kterých mohou účastníci vycházet při svých dalších vzdělávacích aktivitách nejen v sonografii. Naší snahou je nabídnout ucelený koncept vzdělávání v point-of-care ultrasonografii pro zájemce o širší pojetí této problematiky.

Těšíme se na nové nadšence!

Více informací ke stažení: Škola POCUS pozvánka

Vaše případné členství v ČSUM, ČSARIM či ČSIM prosím uveďte do komentáře.

Rezervace

Typ lístku Cena Počet míst
Přihláška do Školy POCUS +Registrační poplateky pro oba kurzy - CZK 17 200,00
Přihláška do Školy POCUS +Registrační poplatek pro Základní kurz - Euro 680,00

Pro přihlášení na kurz musíte mít vytvořen účet na www.visualmedicine.cz. Pokud již máte účet, přihlaste se prosím. Pokud účet ještě nemáte, vytvořte si jej prosím pomocí odkazu "Zaregistrujte se" vpravo dole.