Návod na práci s Altasem POCUS

 

Obsah Atlasu je řazen formou jednotlivých klinických případů, jejichž obsahem můžete listovat na úvodní stránce atlasu, popř. na zápatí stránky v seznamu všech příspěvků:

 

Každý případ je označen obory UZ diagnostiky, do kterých zasahuje. Pokud máte zájem věnovat se pouze ,,svému,, oboru, můžete využít panel k výběru případů spadajících do daného oboru:

 

Třetí možností práce s příspěvky je prohlížení jednotlivých obrázků a videí s jejich popisy. Každý obrázek a video je dle svého obsahu označen štítky. Pokud Vás zajímá konkrétní struktura, můžete využít funkce filtru dle štítků. Jednotlivé štítky lze kombinovat a filtr poté zobrazí pouze materiál, který obsahuje současně všechny Vámi označené štítky (současné označení štítků má tedy funkci ,,AND,,):

 

Pokud Vám nebudou jasné některé zkratky, použijte prosím Seznam zkratek.

 

Součástí každého příspěvku je i prostor pro Vaše komentáře či dotazy, vždy pod příspěvkem dole. Cílem je interakce a diskuze s uživateli. Rádi vysvětlíme nejasnosti, upravíme příspěvek k lepšímu pochopení, případně odstraníme chyby, na které přijdete.

 

Přejeme hodně zábavy a poznání při práci s Atlasem!

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments