Kurzy Visual Medicine

Ultrazvuk může být pro lékaře díky své neinvazivnosti a stále širší dostupnosti mocným diagnostickým nástrojem a pro pacienta prostředkem ke zvýšení bezpečnosti a komfortu. Ultrazvukový přístroj se jednou stane standardním vybavením každého zdravotnického zařízení pečujícího o nemocné a lékaři u lůžka či v ambulanci se budou muset naučit zvládat základní paletu vyšetření.

Kurzy mají za cíl nabídnout zájemcům přehled diagnostických možností, poskytnout základní teoretické informace a praktické dovednosti, širokou diskuzi a interakci v malých skupinkách a tímto pomoci k rozvoji ultrazvukové diagnostiky u lůžka pacienta či v ordinaci přímo z rukou ošetřujícího lékaře.

Point Of Care Ultrasound (POCUS) se nelze naučit za pár hodin. Neděláme si proto ambice směstnat jeho problematiku do jednoho jediného dne. Naopak, naše kurzy jsou vícedenní, jdou do hloubky a vzájemně se doplňují. Jsou určeny jak pro naprosté začátečníky, tak i pro pokročilé. Ani ony však nejsou konečné, naopak, jejich cílem je podnítit Váš zájem o další vzdělávání v tomto oboru. Pokračováním těchto kurzů je možnost práce s našim internetovým Atlasem UZ diagnostiky a individuální stáže na pracovištích našich školitelů, kde si budete moci dále své znalosti opakovat a rozšiřovat. Celkový a hlubší přehled v problematice pak lze získat absolvováním Školy klinické sonografie.  Tímto nabízíme ucelený komplex výuky POCUS.

Chcete začít vidět více? Chcete vědět přesněji, co pacient potřebuje, co je jeho hlavní problém? Chcete být schopni provádět bezpečnější intervence? Přidejte se k nám…

kurzy@visualmedicine.cz

Předběžná přihláška na kurz    Základy klinické sonografieŠkola klinické sonografieTTE pro POCUS – Základní kurzPOCUS pro pokročiléUZ plic a hrudníku – Základní kurzUZ plic a hrudníku – Pokračovací kurzZáklady cévní sonografie pro POCUSZáklady břišní sonografie pro eFAST protokolUZ hlavy a krkuPunkce a kanylace pod UZ kontrolouUZ břicha v intenzivní medicíněLimitovaná plicní sonografie pro hodnocení plicní kongesceRefresh kurzInterfasciální blodády


    Kliknutím na "Odeslat požadavek" souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů na tomto webu. Údaje zadané v tomto formuláři budou použity za účelem odpovědi.

    Již proběhlé kurzy zde.